Microsoft Office 365 - ефективне та зручне рішення у хмарі для будь-якого бізнесу

Оперативна синхронізація даних

Для оперативної синхронізації даних та роботи зі співробітниками над спільними проектами все більше керівників малих і великих компаній вибирають хмарний пакет додатків та сервісів Office 365.

Ефективне ведення бізнесу

Таке рішення має ряд переваг і відкриває більше можливостей для ефективного ведення бізнесу з будь-якої точки світу, безпечно та зручно.

Оптимальний тарифний план

У нас ви зможете підібрати оптимальний тарифний план для ваших завдань, а також отримати висококваліфіковану, професійну допомогу та цілодобову підтримку.

Офіс 365 є сучасним набором офісних програм, розташованих у хмарі, за допомогою яких ви і ваші співробітники зможуть здійснювати безпечну, продуктивну роботу з будь-якої точки планети, в будь-який час і з будь-якого пристрою. Для повноцінної роботи з файлами доступ до інтернету не потрібен. Завдяки Cloud Office 365 можна синхронізувати налаштування між різними пристроями. Це зручно для всіх, хто звик вирішувати питання не тільки на робочому місці, але й удома, в дорозі і навіть під час подорожей, робочих поїздок.

Оренда Офіс 365 від компанії KUB – це завжди безліч можливостей і переваг:
  • розширений функціонал при звичному, зручному інтерфейсі;
  • SharePoint — корисне рішення, за допомогою якого можна створювати програми та файли, які використовуються під час спільної роботи;
  • повноцінна робота з офісними програмами на будь-яких пристроях: ноутбуках, планшетах, смартфонах та ПК;
  • моментальна синхронізація файлів на кожному пристрої;
  • в одному рішенні – можливість створення відеоконференцій високої чіткості та корпоративна пошта;
  • доступ до персональної хмари OneDrive об’ємом 1 ТБ.

Спільна робота з документами може здійснюватися одночасно кількома користувачами. Програми Office 365 включають останню версію для робочого столу, а також онлайн версію: Excel, Word, Outlook, Access, PowerPoint і OneNote. Доступна і велика кількість служб Microsoft, включаючи корпоративну пошту Exchange, SharePoint, Skype для бізнесу, корпоративну мережу Yammer.

Оренда Office 365 у хмарі – доступно, швидко, просто

Компанія KUB пропонує оренду хмари Office 365 в Україні за приємними цінами. Всі, хто користується послугами нашої компанії з впровадження Office 365, вже оцінили ряд переваг:

Найвищий ступінь безпеки

Вся інформація зберігається та обслуговується на віддалених, надійних серверах Microsoft

Мобільність

Ви можете редагувати файли в будь-який час з будь-якого пристрою як при підключенні до Інтернету, так і офлайн

Регулярні оновлення

Встановлені програми та сервіси оновлюються автоматично, що робить їх невразливими до вірусних атак

Простота використання

Ви купуєте ліцензований набір потрібних вам програм на встановлений тільки вами проміжок часу

Cпільний доступ

Cтворюйте та редагуйте файли спільно з колегами, підлеглими, партнерами

Завдяки оренді Office 365 у компанії KUB, ви можете ефективно налаштувати роботу команди, а також швидко просунути свій бізнес за допомогою широкого спектру професійних інструментів. Для замовлення послуги обирайте потрібний тарифний план та оформлюйте заявку на сайті. А якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете звернутися до наших спеціалістів для отримання професійної консультації.

Тарифні плани Microsoft 365

Залишились питання?

Ми із задоволенням допоможемо Вам із вибором