*Куб - повний комплекс хмарних послуг!

Про нас

з 2011 року на ринку України

Наш успіх – результат постійного прагнення до високої якості і ефективності

втілюємо проекти в багатьох

напрямках

about-1

Створення хмар

Компанія КУБ пропонує послуги хмарних обчислень (cloud computing) на базі обладнання, розташованого в сучасних дата центрах Європи, а так само послуги міграції в громадські хмари Amazon, Oracle, Google. Якість послуг гарантується угодою про рівень сервісу (SLA).

about-1

Міграція в Хмару

Переміщення даних, додатків з приватних серверів компаній на сервери хмарних служб. Компанія КУБ пропонує послуги міграції на приватну або публічну хмару від компанії КУБ, а так само публічні хмари Amazon, Google, Oracle.

about-1

ІТ аутсорсинг

Компанія КУБ пропонує демократичну ціну послуги «IT-аутсорсинг», і при цьому гарантує високу якість послуг і збереження ваших даних. Співпрацювати з нами набагато вигідніше, ніж утримувати цілий IT-відділ.

about-1

Оренда ресурсів

Компанія КУБ має в своєму розпорядженні сервери на кожному континенті світу. Наші сервери знаходяться в Німеччині, Польщі, Естонії та Сполучених Штатах Америки, що дає нам можливість максимально убезпечити дані.

Якісний хмарний хостинг

високоякісні послуги з оренди

Ми працюємо з 2011 року і за цей час змогли стати одним з лідерів в сфері надання послуг хостингу і надійних хмарних технологій в Україні.
Ми з кожним роком розвиваємося, а кількість клієнтів, від невеликої компанії до великих корпорацій, незмінно зростає.

KUB забезпечує і гарантує безперебійну роботу сервісів в режимі 24/7, високу безпеку, збереження всіх ваших даних, професійну технічну підтримку.

Орієнтованість на клієнтів

Ви зможете отримати виключно точну інформацію від технічної підтримки і вирішити будь-яке питання в максимально короткі терміни.

Високий рівень надійності

Завдяки стабільному і регулярному створенню резервних копій, ризики втрати важливих даних зникають.

Проста і швидка можливість

Залежно від масштабу проєкту, рішення для віддаленої роботи буде створено протягом кількох годин або кількох днів.

ВІРТУАЛІЗОВАНИЙ ОФІС

Хмарні технології відкривають практично безмежні можливості для зберігання даних будь-якого обсягу.

Ваші Задачі

НАші переваги

11

РОКІВ РОБОТИ НА РИНКУ УКРАЇНИ

4

ПЛАТФОРМИ ВІРТУАЛІЗАЦІЇ

24/7

ЦІЛОДОБОВА ПІДТРИМКА

99%

UPTIME

KUB — чому саме ми?

Хмарний хостинг в Україні від компанії KUB

Завжди висока ступінь відмовостійкості. До хостингу можна підключитися в будь-який час незалежно від вашого місця розташування. Доступність технологій становить майже 99,99%. Компанію «КУБ» відрізняє індивідуальний, професійний підхід до кожної конкретної ситуації незалежно від масштабу вашого бізнесу. Ми в рівній мірі ставимося до всіх наших клієнтів і в разі вашого позитивного рішення про перехід в хмару

01.

Надійно захищені

Ваші дані надійно захищені за міжнародними стандартами
ISO/IEC 27001

02.

Розташування дата центрів

Розташовані у провідних Дата Центрах Європи та
Сполучених Штатах Америки

03.

Цілодобова підтримка

У вас є підтримка рідною мовою 24/7

Хмарний хостинг в Україні від компанії KUB — це завжди висока ступінь відмовостійкості. До хостингу можна підключитися в будь-який час незалежно від вашого місця розташування. Доступність технологій становить майже 99,99%. Також ви можете вибрати ту операційну систему, яка зручна саме вам. Ресурси RAM і CPU при цьому ізольовані, на відміну від звичайного VPS-хостингу.

KUB — чому саме ми?

Компанію «КУБ» відрізняє індивідуальний, професійний підхід до кожної конкретної ситуації незалежно від масштабу вашого бізнесу. Ми в рівній мірі ставимося до всіх наших клієнтів і в разі вашого позитивного рішення про перехід в хмару, зробимо для вас:

  1. Сайзінг. Сформуємо повний ряд вимог до cloud-інфраструктури в залежності від напрямку ресурсу, і ваших завдань. Ретельно вивчаємо всі деталі проекту.
  2. Міграцію в хмару. Проведемо будь-які роботи на хмарі для успішної міграції — професійно і швидко.
  3. Безкоштовне тестування. Після міграції в хмару ви зможете безкоштовно протестувати роботу ресурсу.
  4. Якісна оптимізація. Залежно від результатів тестування, проводимо додаткову оптимізацію хмарної інфраструктури.
  5. Підписання контракту. Виконується виключно після того, як ви зможете оцінити працює cloud-сервіс, без нарікань і проблем.

Хмара — це завжди зручно і максимально вигідно! Хмарні технології забезпечують найвищу гнучкість. Вони дозволяють підібрати будь-яку конфігурацію, яка залежить від потреби і призначення вашого ресурсу. При цьому сайт, додаток завжди працюватиме стабільно, незалежно від відвідуваності. Це пояснюється динамічним розподілом ресурсів на хмарі.

Оцінити всі переваги міграції в хмару ви можете, безкоштовно протестувавши сервіс. Також ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію наших фахівців. Для цього просто залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Компанія «КУБ» — стабільність і надійність, перевірена часом!

Ми завжди готові допомогти

Залиште ваш запит

І ми надамо висококласне рішення, забезпечивши якісне та ефективне виконання.