...

Про нас

ЦЕНТР СИСТЕМНОГО РОЗВИТКУ «КУБ»

 

Українська ІТ компанія, що надає послуги хмарного хостингу і комплексного ІТ аутсорсингу для підприємств різного масштабу. Компанія працює на ринку України з 2011 року. Будемо раді співпраці з Вами в таких напрямках:

  • Створення приватних і гібридних хмар для бізнесу
  • Міграція в хмару
  • ІТ аутсорсинг
  • Оренда ресурсів публічної хмари – VPS хостинг і WEB хостинг
0
РОКІВ РОБОТИ НА РИНКУ УКРАЇНИ
0
ПЛАТФОРМИ ВІРТУАЛІЗАЦІЇ НА ВИБІР
0
ВІДСТОКІВ UPTIME
0
ГОДИНИ НА ДОБУ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

Якісний хмарний хостинг

 

Центр Системного Розвитку «КУБ» надає високоякісні послуги з оренди хмарного хостингу. Ми працюємо з 2011 року і за цей час змогли стати одним з лідерів в сфері надання послуг хостингу і надійних хмарних технологій в Україні. Ми з кожним роком розвиваємося, а кількість клієнтів, від невеликої компанії до великих корпорацій, незмінно зростає.

KUB забезпечує і гарантує безперебійну роботу сервісів в режимі 24/7, високу безпеку, збереження всіх ваших даних, цілодобову, професійну технічну підтримку і максимально швидку реакцію з усіх питань.

Переваги хостингу і хмарних технологій від KUB

З хмарними рішеннями від KUB ви зможете не тільки заощадити фінансові кошти, а й оцінити високу ступінь безпеки, надійне зберігання інформації. Скориставшись нашими послугами, ви отримаєте ряд переваг:

Орієнтованість на клієнтів. Завдяки такому підходу, ви зможете отримати виключно точну інформацію від технічної підтримки і вирішити будь-яке питання в максимально короткі терміни.

Високий рівень надійності. Ми надаємо якісні послуги, а завдяки стабільному і регулярному створення резервних копій, ризики втрати важливих даних зникають.

Проста і швидка можливість масштабування. У разі розширення своїх сервісів, сайтів, додатків, ви можете в будь-який час масштабувати cloud-хостинг під особисті вимоги.

Необмежені ресурси. Хмарні технології відкривають практично безмежні можливості для зберігання даних будь-якого обсягу.

Безкоштовне тестування і консультація

Залиште заявку і ми допоможемо вибрати відповідну послугу і тарифний план!

Хмарний хостинг в Україні від компанії KUB — це завжди висока ступінь відмовостійкості. До хостингу можна підключитися в будь-який час незалежно від вашого місця розташування. Доступність технологій становить майже 99,99%. Також ви можете вибрати ту операційну систему, яка зручна саме вам. Ресурси RAM і CPU при цьому ізольовані, на відміну від звичайного VPS-хостингу.

KUB — чому саме ми?

Компанію «КУБ» відрізняє індивідуальний, професійний підхід до кожної конкретної ситуації незалежно від масштабу вашого бізнесу. Ми в рівній мірі ставимося до всіх наших клієнтів і в разі вашого позитивного рішення про перехід в хмару, зробимо для вас:

  1. Сайзінг. Сформуємо повний ряд вимог до cloud-інфраструктури в залежності від напрямку ресурсу, і ваших завдань. Ретельно вивчаємо всі деталі проекту.
  2. Міграцію в хмару. Проведемо будь-які роботи на хмарі для успішної міграції — професійно і швидко.
  3. Безкоштовне тестування. Після міграції в хмару ви зможете безкоштовно протестувати роботу ресурсу.
  4. Якісна оптимізація. Залежно від результатів тестування, проводимо додаткову оптимізацію хмарної інфраструктури.
  5. Підписання контракту. Виконується виключно після того, як ви зможете оцінити працює cloud-сервіс, без нарікань і проблем.

Хмара — це завжди зручно і максимально вигідно! Хмарні технології забезпечують найвищу гнучкість. Вони дозволяють підібрати будь-яку конфігурацію, яка залежить від потреби і призначення вашого ресурсу. При цьому сайт, додаток завжди працюватиме стабільно, незалежно від відвідуваності. Це пояснюється динамічним розподілом ресурсів на хмарі.

Оцінити всі переваги міграції в хмару ви можете, безкоштовно протестувавши сервіс. Також ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію наших фахівців. Для цього просто залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Компанія «КУБ» — стабільність і надійність, перевірена часом!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.