*Куб - повний комплекс хмарних послуг!

Резервне копіювання у хмару BaaS DraaS

Надійний захист ваших даних

Кожен власник, діяльність компанії якого пов’язана з інформаційними технологіями, розуміє, наскільки важливо організувати високонадійний захист та безперебійність доступу до інформації. У цьому питанні допоможуть такі послуги, як резервне копіювання даних у хмарне сховище BaaS та аварійне відновлення ІТ сервісів DraaS. Ці рішення захищають всю інформацію від втрат, які можуть бути викликані кібератаками, несанкціонованим доступом, стихійними лихами, системними помилками або внаслідок наявності людського фактора, а також дозволяють швидко відновити працездатність сервісів у середовищі хмарного середовища KUB на час відновлення Ваших ІТ ресурсів. Компанія KUB пропонує якісне та доступне резервне копіювання даних у хмару: DraaS (Disaster Recovery as a Service) та BaaS (Backup as a Service).

Професійні послуги резервного копіювання BaaS та аварійного відновлення DraaS від KUB – вигідно та надійно

Українська IT компанія KUB пропонує послуги із резервного копіювання даних у хмарні сховища (DraaS, BaaS). Ви можете вибрати потрібне рішення або використовувати їх у комплексі, що зробить роботу більш ефективною та виключить всілякі ризики щодо втрати інформації.

Вибираючи нас, ви отримаєте низку переваг:

Високий рівень захисту

Cкорочення простою

у процесі відновлення IT-системи після аварійної ситуації час простою не перевищує 5–15 хвилин при використанні DraaS

Постійний безперебійний доступ до інформації

Знижене навантаження на мережу при резервному копіюванні інформації

професійна цілодобова технічна підтримка 24/7

Резервне копіювання BaaS та аварійне відновлення DraaS – особливості та переваги

Відмовостійкість інфраструктури важлива для будь-якого бізнесу. Це актуально як для невеликих компаній, в арсеналі яких зазвичай загальна папка та база 1С, так і для середнього та великого бізнесу, що працюють з ERP, CRM системами, різними базами даних, поштовими, телефонними та іншими цифровими сервісами ІТ. Навіть кілька хвилин простою можуть завдати дуже відчутних фінансових збитків таким ресурсам. Робота бізнесу може бути порушена внаслідок різних факторів, включаючи поломку, вилучення обладнання та втрати даних.

Компанія KUB пропонує якісні послуги резервного копіювання в хмару DraaS та BaaS у Києві, Україні, які рекомендується використовувати комплексно, особливо якщо йдеться про середній та великий бізнес. Незважаючи на те, що ці послуги багато в чому схожі між собою і обидві забезпечують збереження інформації, вони все ж таки мають суттєві відмінності.

DraaS (Disaster Recovery as a Service) – сервіс швидкого аварійне відновлення роботи ІТ сервісів у разі часткової або повної відмови робочого обладнання або ЦОД (Центр обробки даних). Актуальність даних досягається шляхом реплікації в реальному часі. Хмара створюється таким чином, щоб роботу можна продовжити вже через кілька хвилин після збою, оскільки всі актуальні дані зарезервовані в хмарі.

BaaS (Backup as a Service) – сервіс резервного копіювання інформації в хмару KUB. Забезпечує збереження особливо важливої ​​для Вас інформації, наприклад бази даних, віртуальні машини, локальні/хмарні системи, файлові ресурси. Копіювання даних здійснюється із заданою Вами частотою. У разі BaaS копіюються лише дані, але відновлення роботи з даними займе час. Наприклад, Ви можете копіювати в хмару базу даних 1С, а щоб з нею могли працювати, потрібно розвернути сервер із встановленим програмним забезпеченням 1C і підключити до нього користувачів. Точний час відновлення визначається під час ІТ аудиту Вашої ІТ структури.

Ваші Задачі

НАші переваги

11

РОКІВ РОБОТИ НА РИНКУ УКРАЇНИ

4

ПЛАТФОРМИ ВІРТУАЛІЗАЦІЇ

24/7

ЦІЛОДОБОВА ПІДТРИМКА

99%

UPTIME

Наші кліенти

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Ми завжди готові допомогти

Залиште ваш запит

І ми надамо висококласне рішення, забезпечивши якісне та ефективне виконання.