*Куб - повний комплекс хмарних послуг!

Файлове сховище

Гнучке Зберігання Файлів

Працюйте разом зі своєю командою, ділитесь важливими файлами та зображеннями, залишайтеся впевненими у 100% захисті даних. Тепер усе зберігається в одному місці.

Файлове сховище

доступно та зручно

Почніть працювати з Nextcloud, де б ви не знаходилися.
Налаштуйте спільний доступ до персонального сховища файлів за кілька кліків без спеціальних технічних знань. Зберігайте, редагуйте та поділіться документами, зображеннями та музикою на ПК, планшеті або смартфоні. Про решту подбає наша команда. Досвідчені технічні фахівці візьмуть він адміністрування ресурсів. Технологічні та автоматизовані системи контролюють дані 24/7 та самостійно стежать за встановленням останніх оновлень.

Наші протоколи безпеки відповідають вимогам регламенту захисту інформації GDPR. Служба обміну даними на базі Nextcloud Storage Share забезпечує доступ до файлового сховища через інтернет-браузер, дозволяє додавати або видаляти користувачів, завантажувати та ділитися файлами. Ми надаємо сертифікат SSL для персонального домену у форматі nx*.

НЕОБМЕЖЕНИЙ ТРАФІК

У сервісі зберігання файлів надається необмежений обсяг внутрішнього та зовнішнього трафіку, тому у вас не виникне проблем із передачею та завантаженням великого обсягу даних. Зберігайте та видаляйте, завантажуйте та завантажуйте файли будь-яких обсягів.

Масштабованість

Налаштуйте та змінюйте хмару для зберігання файлів залежно від потреб. Адміністратор може оновити версію або повернутися до попередньої, не переживаючи втрати інформації. Для цього необхідно перейти між пакетами Storage Share в обліковому записі.

Спільний доступ

Файлове сховище для бізнесу надає можливість обмежити доступ до файлів, користувачів або груп. Ви можете користуватися спільними папками для зберігання даних та надати доступ до них певним інтернет-користувачам. Це необхідно для редагування документів, можливості ділитися новими файлами з командою та переміщувати їх у Storage Share.

Зручний веб-інтерфейс

Онлайн-сховище файлів Nextcloud відрізняється продуманим інтерфейсом. Для підключення користувачів можна використовувати HTTPS. Спеціально розроблені програми для iOS та Android, настільні версії для Windows, Mac та Linux доступні для наших клієнтів. За автоматизацію доступу відповідає програма WebDAV.

Гнучка настройка

Створіть групу для зберігання файлів, визначайте межі квоти для кожного онлайн-користувача. Зберігайте документи у захищеному чи публічному режимі. Використовуйте вже встановлені програми у хмарі, такі як «Календар», «Контакти» та «Завдання», або додайте власні додаткові веб-програми. Налаштовуйте сховище під себе залежно від особистих уподобань.

Резервне копіювання

Ми гарантуємо 100% збереження даних. Корпоративне файлове сховище Nextcloud забезпечує захист від втрати персональної інформації, забезпечуючи автоматичне копіювання бази щодня або за встановленим графіком. Це необхідно при випадкових помилках адміністратора або збоїв на платформі. Механізми відновлення допомагають урятувати файли в позаштатних ситуаціях.

сховище для файлів

Тарифні плани

Компанія КУБ надає надійний файловий хостинг і забезпечує захист і конфіденційність Вашої інформації.
Ми гарантуємо максимально швидку і якісну технічну підтримку, а також резервне копіювання даних для забезпечення безперебійної роботи сервісу.

FILE CLOUD 1

18.9 /месяц
 • Дисковий простір 1000 Gb
 • Необмежена кількість користувачів
 • Трафік не обмежений
 • Одночасні підключення: 50
 • Підтримка смартфонів
 • Web інтерфейс
 • Платформа Nextcloud
 • Резервне копіювання
 • Тестовий період 7 днів

FILE CLOUD 5

37,8 /месяц
 • Дисковий простір 5000 Gb
 • Необмежена кількість користувачів
 • Трафік не обмежений
 • Одночасні підключення: 100
 • Підтримка смартфонів
 • Web інтерфейс
 • Платформа Nextcloud
 • Резервне копіювання
 • Тестовий період 7 днів

FILE CLOUD 10

68,75 /месяц
 • Дисковий простір 10 000 Gb
 • Необмежена кількість користувачів
 • Трафік не обмежений
 • Одночасні підключення: 200
 • Підтримка смартфонів
 • Web інтерфейс
 • Платформа Nextcloud
 • Резервне копіювання
 • Тестовий період 7 днів

Файлове сховище NextCloud

Відмінні риси NextCloud

За допомогою сховища для файлів NextCloud можна покращити продуктивність, провівши оптимізацію ПЗ. Це необхідно якщо вам важливо покращити роботу системи, знизити навантаження на сервер, тим самим підвищивши його продуктивність. Оптимізація продуктивності важлива під час роботи з великими обсягами даних, з її допомогою можна досягти скорочення часу обробки даних, поліпшення масштабованості, зниження збоїв під час роботи системи.

Щоб клієнти були впевнені у збереженні даних у разі форс-мажорних ситуацій, таких як віруси, збої у роботі обладнання, помилки ПЗ тощо. ми впровадили функцію резервного копіювання під час оренди файлового сховища . Бекап дозволяє в короткий термін відновити файли та продовжити роботу. Копіювання буває необхідним при оновленні програмного забезпечення, якщо потрібно повернутися до попередньої версії системи. Функція незамінна при перенесенні великого обсягу даних та створення архівів.

Підтримка протоколу WebDAV використовується для синхронізації із хмарою. Розширення працює на основі HTTP, за його допомогою можна створювати та редагувати папки, відкривати доступ до документів, які розташовані на загальних ресурсах. ПЗ контролює стан інтернет-з’єднання та зберігає дії всіх користувачів. Рольове управління дозволяє побудувати чітку ієрархію, виділити рівні права великому числу співробітників, вносити зміни параметрів файловому сховищі для офісу.

Організація зберігання інформації, файлів може бути здійснена різними способами, адже існують різні види мережевих сховищ. При виборі того чи іншого типу сховища необхідно звертати увагу на їх характеристики — то, що ідеально підходить для вирішення однієї задачі, наприклад, спільної роботи з файлами, буде не дуже добре підходити для іншого. Це може бути необхідність регулярного резервного копіювання важливих даних. Кожен тип хмарного сховища підтримує певну одиницю зберігання.

Корпоративне файлове сховище дозволяє здійснювати легке управління розміром виділеного місця для особистих папок користувачів, а також загальних папок організації. Це зручно і безпечно. Також такий варіант дозволяє керівництву компанії не витрачати кошти на покупку дорогого устаткування, що дозволяє зосередитися на головному, на роботі без перебоїв і витрати часу на обслуговування технічної частини.

Переваги файлового сховища

Хмарні файлові сховища — сучасне і грамотне рішення, яке дозволяє здійснювати надійне зберігання різних типів інформації, а також зручний і швидкий обмін даними. Завдяки простому і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, для користувача файлове сховище виглядає як зрозумілий онлайн-сервіс. Всі ваші дані при цьому зберігаються на потужних віддалених серверах, спеціальних комп’ютерах, що мають доступ до інтернету в режимі 24/7.

Компанія KUB пропонує послуги з оренди та купівлі надійних, зручних і безпечних файлових сховищ в Україні. Все максимально доступно, прозоро і якісно.

Персональне хмарне сховище працює за принципом dropbox або google диска, але персонально для Вашого підприємства і без обмежень кількості користувачів і пристроїв. З персональним хмарним сховищем від компанії Куб файли для спільної роботи завжди з Вами – вдома, в офісі, у відрядженні, на відпочинку з доступом до Інтернету або без.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте:

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС Рішень

Додаткові послуги

IT компанія KUB надає професійні послуги розміщення сайтів на своїх серверах. На основі наших хостингів можна створити сайт будь-якої складності.

Якщо у вас вже є ресурс, але вас з будь-яких причин не влаштовує його робота, ми допоможемо його перенести. Ви гарантовано назавжди забудете про технічні проблеми.

Повна звітність

Якісні послуги перенесення ІТ-інфраструктури у хмару.

гнучкість та надійність БІЗНЕСУ

від €0.09 за 1 Gb

 • Маштабованість
 • Висока якість
 • Безпека інформації
 • Економія бюджету

Швидкі Windows та Linux VPS

Надійні та захищені дата-центри в Німеччині, Нідерландах та Литві

надійність та безпека

від €6,3/місяць

 • KVM віртуалізація
 • Швидкісні SSD диски
 • Високочастотні процесори
 • Додатковий захист Firewall

Простір для резервного копіювання в Європі

Надійне місце збереження для критично важливих даних

гнучкість та швидкість

від €20,00 за 1 Тб

 • Персональні FTP сховища
 • Інтеграція з наземною структурою
 • Швидкість копіювання 1 Gb
 • Вигідні площадки холодного резерву

Надійно і безпечно

файлове сховище для будь-яких завдань

Бажаєте купити якісне файлове сховище?

Компанія KUB — це завжди якісні послуги, кваліфікований персонал і своєчасна технічна допомога. У нас ви можете замовити надійне хмарне файлове сховище для різних цілей і завдань. Залежно від цього ми вам запропонуємо кілька тарифних планів. У разі необхідності ви завжди можете швидко і легко замінити діючий тариф на інший.

Файлове сховище для сайту — гарне і популярне рішення, за допомогою якого всі ваші дані будуть завжди в доступі, надійно захищені. Сховище інтегровано з перевіреним антивірусом. Наші потужності розгорнуті на європейських серверах, а робота практично нічим не відрізняється від того, як якщо б ви зберігали і переглядали інформацію на локальному звичайному диску.

Всі процедури по резервуванню і збереженню цілісності даних виконуються нашими фахівцями. Це позбавляє вас від необхідності вникати в технічні моменти. Крім того, ви платите тільки за те місце в сховищі, яке використовуєте фактично. Це не оренда всього сервера, адже всі ресурси рідко коли використовуються.

Щоб замовити послугу файлового сховища в компанії KUB просто оформляйте заявку на сайті або замовляйте зворотний дзвінок. Стабільність, доступність і висока якість надаваних нами послуг — наша головна цінність. Виберіть послугу, тариф і скористайтеся спеціальним кошиком. Потім ви можете провести безкоштовний тест послуги. А якщо у вас залишилися питання або ви не знаєте, який тарифний план вибрати, ви завжди можете зв’язатися з нашими фахівцями безпосередньо. Для цього просто зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті.

Мережеві файлові сховища: особливості та важливі нюанси

Файлові сховища в хмарі — це затребувана послуга, яка відкриває для користувача ряд можливостей:

Ваші Задачі

НАші переваги

11

РОКІВ РОБОТИ НА РИНКУ УКРАЇНИ

4

ПЛАТФОРМИ ВІРТУАЛІЗАЦІЇ

24/7

ЦІЛОДОБОВА ПІДТРИМКА

99%

UPTIME

Наші кліенти

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Ми завжди готові допомогти

Залиште ваш запит

І ми надамо висококласне рішення, забезпечивши якісне та ефективне виконання.

поширені

Питання та відповіді

Nextcloud забезпечує безпеку даних за допомогою шифрування у спокої та в русі, двофакторної автентифікації, контролю доступу та системи моніторингу.

Nextcloud надає функції синхронізації файлів, доступу з будь-якого місця та на будь-якому пристрої, спільної роботи над документами, календарем, контактами та багато іншого. Nextcloud дозволяє керувати користувачами, групами, правами доступу та налаштуваннями за допомогою зручного інтерфейсу адміністратора.

Nextcloud інтегрується з іншими сервісами та програмами через сторонні модулі та API, включаючи календарі, електронну пошту та файлові сховища.

Хмарний провайдер KUB спільно з Nextcloud надають технічну підтримку, оновлення та документацію для користувачів та адміністраторів.

Nextcloud має гарну продуктивність і масштабованість завдяки оптимізації коду, кешування даних і можливості горизонтального масштабування.