*Куб - повний комплекс хмарних послуг!

FTP хостинг

Просто та зручно

Зберігайте ваші робочі дані у недоступному місці та будьте впевнені у їхній безпеці на 100%. Ви зможете розділити доступ до них із членами вашої команди — лише вам вирішувати, хто може дивитися та редагувати файли компанії.

FTP-хранилище

Доступно та безпечно

При роботі з великими обсягами даних користувачі стикаються з тим, що вони не мають місця для розміщення файлів. Щоб вирішити цю проблему, можна орендувати FTP-сервер.

Використовуйте хостинг за доступною вартістю для заливки файлів та зберігання інформації після отримання персональних облікових даних.

Ви можете самостійно налаштувати ваш сервер — вибирайте розміри та параметри сховища відповідно до ваших вимог. Інструменти управління інтуїтивно зрозумілі, тому вам не знадобляться поглиблені знання у сфері IT.

FTP-сервери функціонують на базі спеціального захищеного протоколу. Це гарантує швидку передачу файлів без обмежень в обсязі та надійне збереження даних. Для роботи сервера використовується хмарне сховище.

Безкоштовне підключення

Спробуйте наші послуги у справі, підключіть свій ФТП-хостинг безкоштовно. Ми не беремо оплату за надання доступу до наших послуг, щоб ви змогли повністю переконатися в надійності та працездатності хмарного сховища.

Швидкий відгук

Клієнти, які вибирають FTP-сервери від нашої компанії, користуються високою швидкістю передачі даних, що важливо для завантаження файлів, передачі аудіо- та відеоконтенту без спотворень, ефективної спільної роботи. Вам стане доступним 1 Гб, який забезпечить максимально швидке завантаження цифрових матеріалів.

Гнучка тарифікація

Вартість оренди FTP-хостингу залежить від необхідного обсягу для зберігання ваших даних. Ми пропонуємо оптимальні варіанти, визначитися з вибором допоможуть наші фахівці — вони проаналізують базу вашої компанії та зможуть порадити саме той розмір сховища, який необхідний для обробки інформації всередині вашого підприємства.

Європейські сервери

Використання закордонних серверів забезпечує швидке та стабільне інтернет-з’єднання для користувачів. Гарантія продуктивності та надійності, зберігання та обробка даних відповідно до стандартів безпеки та додаткове шифрування – незаперечні переваги роботи з іноземними ФТП-серверами. Ви можете розділити або продублювати ваші файли на кілька серверів, щоб запобігти атакам хакерів.

Резервне копіювання

На віддалених FTP-серверах можна розміщувати файли для резервного відновлення даних у разі вірусних атак, збоїв програмного забезпечення. На хмарному хостингу можуть зберігатися фотографії, аудіо- та відео дані з обмеженим доступом. За допомогою архіву, захищеного від змін та пошкоджень, можна швидко відновити втрачену інформацію.

Кросплатформеність

Завдяки вбудованій кросплатформенності, наші клієнти можуть працювати з різними ОС. І тому ми використовуємо високорівневі мови програмування, інтегровані засоби ПЗ. Програмне забезпечення можна використовувати на різних пристроях без необхідності переписувати код з нуля при оренді ФТП-сервера.

FTP 100

2.43 /місяць
 • Дисковий обсяг 100 Gb
 • Локація Європа
 • Швикість до 1 Gb
 • Безлімітний трафік
 • Протоколи SFTP/FTP/FTPS/WEB

FTP 1

23.94 /місяць
 • Дисковий обсяг 1 Tb
 • Локація Європа
 • Швикість до 1 Gb
 • Безлімітний трафік
 • Протоколи SFTP/FTP/FTPS/WEB

FTP 5

95.76 /місяць
 • Дисковий обсяг 5 Tb
 • Локація Європа
 • Швикість до 1 Gb
 • Безлімітний трафік
 • Протоколи SFTP/FTP/FTPS/WEB

FTP 10

155.61 /місяць
 • Дисковий обсяг 10 Tb
 • Локація Європа
 • Швикість до 1 Gb
 • Безлімітний трафік
 • Протоколи SFTP/FTP/FTPS/WEB

Чому резервні копії краще зберігати на зовнішньому сховищі?

Важливість резервного копіювання в повній мірі усвідомлюється з втратою важливої інформації. А до втрати даних можуть призвести різні причини.

Найпоширеніші причини пошкодження даних:

Чому резервні копії краще зберігати на зовнішньому сховищі?

Важливість резервного копіювання в повній мірі усвідомлюється з втратою важливої інформації. А до втрати даних можуть призвести різні причини. Найпоширеніші причини пошкодження даних:

Віруси

Людський фактор

Правові та юридичні ризики – вилучення обладнання

Несправність обладнання

Помилки в роботі програмного забезпечення

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС Рішень

Додаткові послуги

IT компанія KUB надає професійні послуги розміщення сайтів на своїх серверах. На основі наших хостингів можна створити сайт будь-якої складності.

Якщо у вас вже є ресурс, але вас з будь-яких причин не влаштовує його робота, ми допоможемо його перенести. Ви гарантовано назавжди забудете про технічні проблеми.

Повна звітність

Якісні послуги перенесення ІТ-інфраструктури у хмару.

гнучкість та надійність БІЗНЕСУ

від €0.09 за 1 Gb

 • Маштабованість
 • Висока якість
 • Безпека інформації
 • Економія бюджету

Швидкі Windows та Linux VPS

Надійні та захищені дата-центри в Німеччині, Нідерландах та Литві

надійність та безпека

від €6,3/місяць

 • KVM віртуалізація
 • Швидкісні SSD диски
 • Високочастотні процесори
 • Додатковий захист Firewall

СУМІСНА РОБОТА З ФАЙЛАМИ

Працюйте разом зі своєю командою, ділитесь важливими файлами та зображеннями, залишайтеся впевненими у 100% захисті даних.

гнучкість та швидкість

від €18,90 за 1 Tb

 • Швидки доступ за компьютера або телефону
 • Доступніть файлів офлайн
 • Резервне копіювання
 • Необмежена кількість користувачів

Більше про оренду FTP сховища

Наша компанія “Куб” пропонує доступ віртуального хостингу та комплексного аутсорсингу IT-напрямків для корпоративних та приватних клієнтів. 11 років ми працюємо на ринку України, використовуємо 4 платформи візуалізації для аналізу даних у вигляді наочних діаграм, графіків та карт. Ці інструменти полегшують роботу клієнтів, допомагаючи швидко приймати обґрунтовані рішення.

Техпідтримка – гарантія цілодобового доступу до експертного чату, доступного користувачам. Ми готові допомогти вдень і вночі, без вихідних та свят – виконаємо налаштування FTP-сервера, відповімо на запитання, відновимо файли. Досвідчені програмісти оперативно реагують на запити та надають допомогу в режимі онлайн, незалежно від часового поясу чи розташування клієнта.

Міграція файлів у хмару гарантує безпечне переміщення всіх матеріалів вашого підприємства на віддалені сервери хмар. За допомогою цієї послуги можна швидко підвищити гнучкість IT-інфраструктури, покращити продуктивність роботи, оптимізувати витрати, захистити дані від втрати та знизити бізнес-ризики. Використання FTP-серверів – необхідна умова для розвитку компаній, яким важливо оперативно реагувати на зміни у світі та зберігати дані у безпеці.

Щоб не допустити сумного сценарію, слід заздалегідь підготувати і реалізувати план резервного копіювання. Це, мабуть, найважливіше завдання для керівника підприємства або ІТ директора компанії. Проте не всі адміністратори створюють резервні копії, а ті, хто це робить, не завжди створюють копії вчасно.

Щоб скоротити ризики втрати інформації і бути впевненим в наявність резервної копії краще звернутися до фахівців компанії КУБ. Ми відповідально підходимо до вирішення завдання резервного копіювання на підставі розробленого і затвердженого плану копіювання.

Фахівці компанії КУБ допоможуть Вам скласти план резервного копіювання та здійснять підтримку на кожному етапі плану.

План резервного копіювання це:
 1. Визначення цінних даних для Вашого бізнесу. Це можуть бути бази даних, віртуальні машини, файлові сховища, поштові повідомлення, історія месенджерів, робочі файли на комп’ютерах ключових співробітників, веб сайти та інша інформація.
 2. Вибір методу копіювання – схема “3-2-1”. Технології розвиваються, а правило “3-2-1” залишається актуальним: створення, як мінімум, трьох копій даних; зберігання резервних копій на двох різних носіях; зберігання однієї резервної копії поза офісом.
 3. Вибір засобів для резервного копіювання. Вибір програмного забезпечення для копіювання величезний і багато в чому буде визначатися типом і розташуванням копійованих даних.
 4. Місце копіювання. Хмарне сховище від компанії КУБ дозволяє зберігати резервні копії в датацентрах Європи і Америки.
 5. Відповідальні особи та контроль виконання. Автоматизація резервного копіювання не виключає збоїв в роботі мережі або програмного забезпечення і вимагає регулярної перевірки наявності та працездатності резервної копії.
 6. Терміни відновлення резервної копії. Важливо заздалегідь виміряти і затвердити час простою, який буде потрібно на відновлення працездатності ІТ інфраструктури.

Ваші Задачі

НАші переваги

11

РОКІВ РОБОТИ НА РИНКУ УКРАЇНИ

4

ПЛАТФОРМИ ВІРТУАЛІЗАЦІЇ

24/7

ЦІЛОДОБОВА ПІДТРИМКА

99%

UPTIME

Наші кліенти

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

Ми завжди готові допомогти

Залиште ваш запит

І ми надамо висококласне рішення, забезпечивши якісне та ефективне виконання.

ПОШИРЕНІ

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

У сховищі FTP забезпечується безпека за допомогою шифрування даних при передачі (FTP over SSL/TLS), а також з використанням унікальних облікових записів і паролів для кожного користувача.

Пропускна спроможність FTP-сховища залежить від умов мережі та параметрів сервера. З боку сервера ftp ми надаємо 1 Gb.

FTP-сховище дозволяє завантажувати, завантажувати та керувати файлами на віддаленому сервері, а також може підтримувати автоматизацію за допомогою скриптів та програм для завантаження та скачування файлів.

Керування FTP-сховищем здійснюється через FTP-клієнти або програми управління файлами, де адміністратор може створювати каталоги та переглядати чи завантажувати файли.

Підтримка зазвичай надається електронною поштою, чатом або телефоном.

FTP-сховище може інтегруватися з різними додатками та сервісами, наприклад, з BAF 1C через стандартні протоколи FTP/SFTP, що дозволяє використовувати його в різних сценаріях роботи з файлами.

Для збереження даних у FTP-сховищі зазвичай використовуються регулярні резервні копії даних на віддалених серверах або інших носіях.