1С хостинг

Оптимізовані 1С сервери

Переваги хмарної 1С

Мобільність

Хмарна 1С дозволяє працювати з будь-якого місця, що створює переваги роботи в умовах карантину. Можливий облік робочого часу співробітників.

Гнучкість

Потужність ресурсів хмари гнучко змінюється під потреби Вашого бізнесу. Ви платите тільки за ті ресурси, які Вам дійсно потрібні зараз.

Швидкий старт

Для старту 1С у хмарі досить натиснути на кнопку замовлення і випробувати роботу в тестовому режимі. Ми допоможемо Вам підібрати оптимальну конфігурацію під Ваші завдання і перенесемо дані у хмару у зручний для Вас час.

Готове рішення

З хмарним доступом до 1С в компанії КУБ Ви отримуєте все необхідне для роботи  – хмарні ресурси, технічну підтримку, програмістів і менеджерів проектів 1С, систему Service Desk та моніторингу.

Безпека

Ризики несанкціонованого проникнення вірусних загроз мінімальні за рахунок грамотної політики інформаційної безпеки.

Інформаційно-технічна підтримка

Інформаційна підтримка працює 24/7

Резервне копіювання

Резервні копії зберігаються в різних датацентрах на різних географічних континентах, що забезпечує максимальну ефективність Ваших даних.

Економія

Витрати на хмарне рішення від компанії КУБ значно нижче, ніж покупка власного обладнання і програмного забезпечення.

Високий UP TIME

Хмарні ресурси розташовані в надійних датацентрах Європи з високим рівнем доступності.
1С бухгалтерія в хмарі

Для будь-якої сучасної організації, будь то невелика компанія або велика корпорація, важлива як збереження управлінської та фінансової інформації, так і швидкий, зручний доступ до неї. Хмарні технології дозволяють працювати з базою 1С з будь-якої точки світу і в будь-який час доби з високим рівнем безпеки. Доступ до інформації є виключно у тих, хто має відповідні права. У компанії КУБ Ви можете замовити оренду і розміщення бази 1С в хмарі швидко, недорого і професійно.

Робота в хмарі для користувача виглядає точно так само, як і на локальному сервері. Ви можете не турбуватися про необхідність тривалого навчання та адаптації своїх співробітників до нового формату. Звернувшись за орендою 1С в хмарі в компанію КУБ Ви можете бути впевнені в незмінно високій якості роботи, конфіденційності та надійності. Хмарні сервіси КУБ – вигідна альтернатива для всіх, хто розуміє, що важливо вкладати сили в розвиток своєї компанії, а не гроші в «залізо».

1С у хмарі – це всім звична «1С», що має такі ж параметри і можливості, але яку Ви орендуєте у компанії-провайдера за щомісячний платіж. Всі дані надійно зберігаються на захищеному віддаленому, потужному сервері, хмарі, а не на жорсткому диску комп’ютера. Це дозволяє комфортно працювати навіть на звичайному ноутбуці і не витрачати кошти, час на придбання, активацію, установку і оновлення програми, а також на роботу IT-фахівців і додаткові ліцензії. Адміністрування та оновлення додатків, включаючи резервне копіювання даних, покладено на фахівців компанії.

Компанія КУБ в Україні здійснює всі види послуг, що стосуються оренди та розміщення 1С у хмарі. Перенесення інфраструктури і розгортання її в хмарному сховищі, створеному фахівцями КУБ, відбувається максимально швидко. Перед початком міграції системи наші експерти узгоджують з Вами всі параметри процесу. Ми розуміємо цінність часу для бізнесу, тому можемо здійснити перенесення в хмару в будь-який зручний для Вас час.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте:

Цілодобовий моніторинг і підтримку

Забезпечення стабільної працездатності обладнання, що формує хмару

Швидке перенесення

Щоденні бекапи вашої бази

Приємну цінову політику

Можливість зниження витрат за рахунок грамотного підбору і використання тільки потрібних хмарних ресурсі

Безкоштовний доступ до оновлень програми

Поширені запитання

1. Як забезпечується збереження даних?

  • Доступи до бази проходять шифрованим VPN тунелем з іменними ключами доступу.
  • Копії баз зберігаються на сторонньому ресурсі, можливо на Вашому особистому сховищі.
  • Обмеження доступу для виділених IP адрес.
  • Доступ до інформації мають тільки виділені співробітники, записані в Договорі конфіденційност.
  • Політика парольного захисту.

2. Яким чином співробітники отримують доступ до інформаційної бази?
Для підключення до хмарного сервера використовується стандартний клієнт віддаленого робочого стола або, якщо це дозволяє Ваша конфігурація 1С, через веб браузер.
3. Чи можу я розмістити інші інформаційні ресурси на хмарному сервері?
Так звичайно. Зазвичай наші Замовники крім 1С розміщують програми обміну звітності Medoc, Артзвіт, клієнт банки та інші додатки, для яких важливі цілодобова доступність і збереження даних.

Залишились питання?

Ми із задоволенням допоможемо Вам із вибором