*Куб - повний комплекс хмарних послуг!

Міграція на платформу Microsoft Azure

Міграція на платформу Microsoft Azure – успішне майбутнє вашого бізнесу

Без оптимізації підходу до створення і обслуговування IT-інфраструктури неможливо уявити трансформацію бізнесу. Сьогодні хмарні технології займають одну з лідируючих позицій і продовжують набирати популярність з року в рік. Хмарна платформа Microsoft Azure від однойменної компанії – грамотний вибір, який дозволяє швидко вирішувати різноманітні завдання. Дана платформа дає доступ до віртуальних, потужних обчислювальних ресурсів і безлічі попередньо налаштованих сервісів. Розберемося, у чому ж особливість такого рішення і чому все більше число компаній вирішують мігрувати на цю платформу.

Переваги міграції на платформу Microsoft Azure

Серед великих корпорацій, невеликих компаній, сайтів, додатків самих різних напрямків хмарні сховища користуються все більшим попитом. Це пояснюється можливістю здійснення зберігання і обробки великих обсягів інформації без витрачання ресурсів представництва в мережі в інфраструктуру, а також доступом до даних з будь-якої точки світу в будь-який час доби. Azure від Microsoft – популярна і величезна платформа, яка поєднує:

 • різні варіанти обчислювальної інфраструктури IaaS – операційні системи, сервери, сховища даних і інше;
 • корисні інструменти і важливі сервіси, які полегшують розробку і розгортання додатків в хмарі (PaaS).

Платформа надає понад 500 сервісів, що дозволяє реалізувати найрізноманітніші завдання і проекти. Існує безліч сценаріїв використання даної платформи. Керівники компаній можуть самостійно вибирати потрібні інструменти в залежності від своїх потреб. Ви можете отримати доступ до віртуальних серверів і дискам Azure, включаючи сервіс управління базами даних SQL. А унікальний конструктор дозволяє створювати ексклюзивні рішення для клієнтів, грунтуючись на їх користь. І все це при відносно невеликих витратах, набагато менших, ніж якби компанія набувала самостійно сервера і ПО.

Міграція на хмарну платформу Azure від Microsoft – легко, вигідно, швидко

Перенесення інформації, а також комунікацій і робочих процесів в хмарне сховище повністю позбавляє бізнес від ризиків, які можуть бути пов’язані з несанкціонованим доступом безпосередньо в офіс компанії, викраденням або пошкодженням даних та інше. Вся відповідальність за усунення цих загроз лежить на обраному провайдера хмарних сервісів. Це дозволяє сконцентруватися безпосередньо на розвиток бізнесу, а не на вирішенні питань, пов’язаних з технічною частиною.

Вибравши українську IT компанію KUB в якості постачальника послуг, ви зможете повною мірою оцінити всі можливості платформи Azure, а саме:

 • цілодобова технічна підтримка;
 • простий запуск сайтів, інтернет-сервісів і додатків;
 • єдина система для бізнесу і розробок;
 • конфіденційність, висока ступінь надійності;
 • швидка і проста масштабованість;
 • високий рівень відмовостійкості;
 • зручний доступ з будь-якої точки світу;
 • зручні, різноманітні інтерфейси;
 • продуктивність роботи;
 • автоматизація та інтеграція з різними сервісами;
 • аутсорсинг сервісів.

Компанія KUB є українським партнером компанії Microsoft. Ми надаємо високоякісні послуги. З нами ви зможете гарантовано оцінити всі переваги Microsof Azure, оплачуючи тільки ті ресурси, які використовуєте. Не потрібно чекати отримання обладнання та завершення внутрішніх процесів. Почніть працювати прямо зараз.

Щоб оцінити всі переваги міграції на платформу Microsoft Azure, оформите заявку на сайті або замовте зворотний дзвінок. Також ви можете скористатися професійною консультацією наших фахівців, які допоможуть вибрати найбільш оптимальне рішення саме для вашого бізнесу.