*Куб - повний комплекс хмарних послуг!

Спільна робота з документами в Офіс 365 — будь-де і будь-коли

Microsoft Office 365 — затребуваний програмний продукт, який відкриває широкі можливості спільної роботи. Щоб почати працювати з цим продуктом, потрібно просто оформити передплату. Існує багато тарифних планів, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для себе. Офіс 365 включає безліч компонентів і окремих служб. Робота над документами Word, таблицями Excel та презентаціями PowerPoint – це та багато іншого забезпечить комфортний взаємозв’язок із колегами, підлеглими та партнерами. Це суттєво економить час та полегшує спільну роботу в рамках спільних проектів.

Спільна робота з документами в Офіс 365 – всі компоненти, необхідні для продуктивної роботи

Office 365 — все, що потрібно для продуктивної, зручної та швидкої роботи. Де б ви не знаходилися, можете бути впевнені, що у вас є всі необхідні інструменти для роботи та оперативної адаптації у ній. При цьому користуватися продуктом можна з будь-якого пристрою, планшет, смартфон або ноутбук. Ви можете працювати в групі, з окремими співробітниками, і все це в режимі реального часу, потрібен просто доступ до інтернету. Також ви можете працювати з програмами та офлайн, коли це необхідно.

Для спільної роботи все необхідне вже закладено у системі. Один із важливих компонентів — сховище OneDrive, яке є єдиною платформою для обміну даними, а також для спільного редагування документів та комфортної роботи над ними. Також вам доступні останні та завжди актуальні версії самих додатків:

  • Word;
  • Excel;
  • PowerPoint;
  • Outlook;
  • OneNote;
  • Access;
  • Publisher та інші.

Ці програми дозволяють редагувати документи, файли кількома користувачами одночасно. При цьому забезпечений високий ступінь безпеки — вся інформація надійно захищена.

Спільна робота з документами в Офіс 365 – основні можливості

Office 365 поряд з Microsoft Teams дозволяє планувати та організовувати спільні збори, конференції, презентації через мережу з будь-якої точки світу. Це зручно для всіх, хто не хоче чи не може бути прив’язаний до одного місця. Крім того, Офіс 365 відкриває безліч інших можливостей:

  • підключення до 15 пристроїв для роботи (одна передплата кожного користувача);
  • доступ до календарів, поштових скриньок по 50 ГБ, контактам забезпечує хмарна служба Exchange Online (програма має широкі можливості архівації та сортування листів);
  • власна корпоративна соцмережа – підвищує особисту продуктивність співробітників та дозволяє оперативно зв’язатися один з одним.

Компанія KUB пропонує різноманітні тарифні плани: для бізнесу (базовий та преміум), корпоративний та професійний. Також ви можете отримати підключення окремих служб: Visio, SharePoint, Dynamics CRM, Project, Skype for Business та інші. Усі тарифні плани та служби можуть використовуватись спільно. Крім того, всі налаштування Офіс 365 та форматування збережених документів не залежать від типу пристрою. Вони залишаються незмінними на смартфоні, ПК, планшеті, ноутбуці.

Щоб оцінити всі можливості та переваги спільної роботи з документами в Офіс 365, просто вибирайте відповідний для вашого бізнесу тарифний план або скористайтесь безкоштовним тестовим періодом. Якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете звернутися до наших фахівців для отримання професійної консультації.

Пов'язані пости

Кращі інструменти управління веб-хостингом: популярні панелі управління та їх особливості

Управління веб-хостингом стає все більш важливим, оскільки кількість веб-сайтів зростає. Панелі управління веб-хостингом надають користувачам інтуїтивно зрозумілі та ефективні способи управління своїми веб-сайтами, базами даних,

Як успішно перенести свій сайт на новий хостинг без втрати даних і трафіку

Переміщення вашого веб-сайту на новий хостинг може бути напруженим і трудомістким процесом, але правильно керована міграція може значно підвищити продуктивність і надійність вашої присутності в

Facebook
Twitter
LinkedIn