IT-аудит

Найкращі рішення для Вашого бізнесу

Комплексний IT-аудит Вашого бізнесу

 За допомогою IT-аудиту компанія Kub виконує процедури, спрямовані на оцінку стану IT-інфраструктури підприємства або бізнесу. Ця послуга дозволяє перевірити ефективність роботи IT-відділу, оптимізувати ІТ бюджет.
 
 
 

В яких випадках може знадобитися IT-аудит?

Така перевірка важлива для компаній, провідних відносини з іноземними партнерами, оскільки в таких випадках вкрай важлива інформаційна безпека. Досить часто прогалини в цій сфері призводять до зриву вигідних контрактів.

Необгрунтовано завищені витрати на IT-інфраструктуру, прагнення оптимізувати витрати.

Погано налагоджена робота відділу інтелектуальних технологій – слабкий захист корпоративної мережі, погана оптимізація сайту.

Відкриття нових філій, реформування компанії. У таких випадках перевірка допомагає зрозуміти, від яких відділів краще відмовитися, щоб зробити роботу компанії більш ефективною.

Розширення компанії, за яким інфраструктура просто не встигає, не відповідає новим вимогам бізнесу. В такому випадку перевірка допомагає зрозуміти слабкі місця, знайти рішення проблем.

Закупівля нового програмного забезпечення. Впровадження спеціалізованих програм, без попередньої перевірки, не буде ефективною.

Ефективний IT аудит бізнесу від компанії КУБ допоможе реорганізувати цей відділ, зробити роботу вашої компанії більш ефективною.
Аудит виконується в кілька етапів, першим з яких є постановка цілей, досліджується загальний стан ІТ системи, визначається якість документального супроводу. На базі отриманої первинної інформації співробітники компанії переходять до безпосереднього обслідувальний етапу.
На цьому етапі проводиться анкетування персоналу, проводяться тести з застосуванням спеціальної апаратури і програмного забезпечення. У разі необхідності можуть проводитися навантажувальні і краш-тести.
На етапі обробки результатів перевіряється достатність даних, після чого вони ретельно аналізуються на предмет відповідності вимогам аудиту. Отримані результати презентуються замовнику, після цього розробляється план по усуненню проблем і посилення слабких місць інфраструктури. Після докладного обговорення співробітники компанії допомагають замовнику визначитися з планом концепції по реструктуризації ІТ-інфраструктури.

IT-аудит є найважливішим інструментом для перевірки ефективності роботи відділу інтелектуальних технологій. Такий аналіз допомагає не тільки виявити слабкі місця, але і знайти оптимальні способи їх виправлення, підвищення ефективності.

Комплекс робіт по виконанню IT аудиту може виявитися не надто результативним, якщо помилитися з вибором підрядника. Співробітники компанії КУБ володіють великим досвідом роботи в сфері IT, мають належними знаннями та навичками для виконання ефективного та оперативного аналізу.

Різновиди IT-аудиту

  • Залежно від ніші, масштабів бізнес-проекту аудит може бути експрес, комплексним або локальним.
  • Перший тип, тобто, експрес підходить, якщо потрібно визначити стан IT-системи поверхнево і в загальних рисах.
  • Комплексний аудит дає найбільш ефективні результати, оскільки дозволяє оцінити детальну картину про стан IT-системи.

ХОЧЕТЕ ПРОВЕСТИ ЕФЕКТИВНИЙ IT-АУДИТ ВАШОГО БІЗНЕСУ?

Залиште заявку й ми Вам допоможемо.