*Куб - повний комплекс хмарних послуг!

Центр обробки даних

Архітектурна Гнучкість

Безперебійне обслуговування великих корпоративних клієнтів із високими вимогами до надійності та безпеки.

Сертифіковані

ДАТАЦЕНТРИ

Міжнародно-визнаний сертифікат на відповідність DIN ISO/IEC 27001 у галузі безпеки засвідчує те, що в обраних Датацентрах була впроваджена система менеджменту інформаційної безпеки (СМІБ). До області застосування системи управління інформаційною безпекою входить інфраструктура, експлуатація та підтримка користувачів.

ТЕХПІДТРИМКА 24/7

Ви зможете отримати виключно точну інформацію від технічної підтримки і вирішити будь-яке питання в максимально короткі терміни.

СТАБІЛЬНІСТЬ РОБОТИ

Наші сервери знаходяться в Німеччині, Польщі, Естонії та Сполучених Штатах Америки, що дає нам можливість максимально убезпечити дані.

Безпека

Дата центри надають найвищий рівень надійності і безпеки для зберігання ваших даних. Ваші дані надійно захищені за міжнародними стандартами ISO/IEC 27001.

ВИСОКА ЯКІСТЬ

Використання передових технологій мережі та високопродуктивного обладнання дозволяє забезпечити швидку та безперебійну передачу даних з великою пропускною здатністю.

Контроль

внутрішнього середовища

  • ТЕМПЕРАТУРНИЙ КОНТРОЛЬ
  • ДУБЛЬОВАНЕ КОНДИЦІОНУВАННЯ
  • ПРОТИПОЖЕЖНІ СИСТЕМИ
  • КЛІМАТ КОНТРОЛЬ
  • МОНІТОРИНГ ТЕМПЕРАТУРИ
  • ФІЛЬТРАЦІЯ ПОВІТРЯ

Ваші Задачі

НАші переваги

11

РОКІВ РОБОТИ НА РИНКУ УКРАЇНИ

4

ПЛАТФОРМИ ВІРТУАЛІЗАЦІЇ

24/7

ЦІЛОДОБОВА ПІДТРИМКА

99%

UPTIME

Ми завжди готові допомогти

Залиште ваш запит

І ми надамо висококласне рішення, забезпечивши якісне та ефективне виконання.

поширені

Питання та відповіді

Це дешевше, ніж організація серверної в офісі. Вам не потрібно виділяти зайвий простір, встановлювати дороге обладнання та переживати за його обслуговування. Ви оплачуєте лише можливість використання віртуального сервера відповідно до обсягів оброблюваної інформації.

Клієнти дата-центрів — це підприємства, яким необхідно налаштувати локальну комп’ютерну мережу та працювати з запитами, що входять. Найчастіше до дата-центрів звертаються бізнесмени, хостинг-провайдери та працівники IT-сфери.

Це зручно та економічно у всіх питаннях. За допомогою оренди віртуального сервера ви можете не наймати зайвий персонал, вам не доведеться шукати додаткового місця та купувати сервери. До того ж ви завжди зможете збільшити обсяг використовуваного обсягу разом із розширенням вашого бізнесу.

Дата-центри (або центри обробки даних) можуть відрізнятися за декількома параметрами, включаючи їх розмір, місцезнаходження, рівень безпеки, технологічне обладнання та інші характеристики. Всі Дата Центри, з якими ми співпрацюємо, відповідають нормам інформаційної безпеки відповідно до DIN ISO/IEC 27001.
З практичного боку при виборі Дата Центру слід в першу чергу враховувати UPTIME

Ми співпрацюємо з найбільшими Дата Центрами Європи в Нідерландах, Німеччині та Литві.
Так, для розрахунку вартості необхідно вибрати відповідну країну, вказати кількість юнітів, потужність та кількість блоків живлення та необхідний канал інтернету.